So Chomutice „B“ : SK Miletín „B“  2:3
Branky: Urban, Jukl, Filounek

V dalším jarním kole naše béčko hrálo na půdě posledních Chomutic. Jednoznačný zápas to ale nebyl a soupeř nás pěkně potrápil. Prvních 10 minut jsme prakticky soupeři nepůjčili míč a měli tutovou šanci,kdy po centru Jukla,Kučera hlavou trefil pouze břevno. Prakticky z protiútoku,kdy se naše obrana domnívala,že domácí útočník je v ofsajdu,ten tuto situaci využil a sám nedal Rychterovi šanci 1:0. Pro nás pěkná sprcha, ale zlepšeným pohybem a kombinační hrou jsme paradoxně byli lepší. Vše potvrdil asi ve 30.min. Urban, kdy po závaru před domácím brankářem míč usměrnil do sítě 1:1. Do poločasu se ještě z přímáku trefil Jukl,kdy přeloboval domácího gólmana a tak otočil výsledek v náš prospěch 1:2.
Ve druhé půli jsme předváděli pohledný fotbal a snažili se pojistit výsledek gólem. Ten přišel asi v 60 min. kdy po pěkné kombinaci dostal do běhu míč Filounek a sám před branařem zvýšil na 1:3. V této chvíli domácí nebyli nijak nebezpeční,ale stejně se jim podařilo snížit. Po faulu na naší polovině se asi ze 40 metrů parádně trefil domácí hráč a Dan Rychtera si tento gól asi za rámeček nedá. Do konce zápasu jsme hru kontrolovali a
uhájili výsledek 2:3 a s tříbodovým ziskem se tak vyhoupli do čela okresní soutěže.

SESTAVA:Rychtera-Šimůnek (75.Frýda),Kučera,Kulhánek (46.Fof),Lámr-Nálevka,