naši mladší žáci se zúčastnili „miniturnaje“ v Nové Pace. Za účasti čtyř mužstev se hrálo nejprve v základní části, poté se vyřazovacím způsobem utkal o postup do finále první se čtvrtým a druhý se třetím, poražení hráli o třetí místo. Naši hráči nastoupili v minimálním počtu dětí, pouze po jednom střídání do útoku a obrany. Za Miletín nastoupili: Matěj Němeček, Vráťa Hak, Pavel Horáček, Dan Jákl, Kuba Vondrouš, Pepa Hanzlík a Adam Portík. V prvním zápase podlehli Vrchlabí 4:3, když všechny goly vstřelil Pavlík Horáček, další dva zápasy však vyhráli. Martinice porazili 4:0, branky:  Dan Jákl 2x, Pavel Horáček a Vráťa Hak po 1, a Dolní Kalnou 6:1, branky: 4x Pavel Horáček, 2x Dan Jákl. V základní skupině tak skončili druzí za Vrchlabím a o postup do finále se utkali s Dolní Kalnou. Bohužel však naši hráči nedokázali zopakovat výkon ze základní skupiny a Dolní Kalné podlehli 3:1, když branku vstřelil Dan Jákl. Zápas o třetí místo s Martinicemi naši hráči zvládli a Martinice rozstříleli 7:1, když jednu branku vstřelil Vráťa Hak a šest Pavel Horáček. Završil tak svoji bilanci na skvělých 14 branek, stal se nejlepším střelcem turnaje a rovněž patřil i mezi nejlepší hráče.