SK Miletín B vs. SK Podskalan Podhradí  5:1 (2:0)
Branky: Bartoníček 2x, Hátle 2x, a ŽABÁK (premiérová trefa)

SK Miletín: Rychtera – Nosek, Fof, J.Kulhánek, Lámr – Vondrouš (46. Brzek), Hátle, Bartoníček, Kulina – F.Lánský (70. Skořepa), Nálevka

Na těžkém terénu se naše béčko střetlo se stále se zlepšujícím Podhradím B, které v posledních kolech stoupalo tabulkou. Začátek zápasu byl vyrovnaný a bylo vidět,že obou týmům dělá problém kombinace na měkkém terénu. Od 20.min domácí začali hosty převyšovat především v ofenzivě. Několik dobrých střeleckých příležitostí ještě brankou neskončilo, vše si však domácí vynahradili v poslední čtvrthodině první půle kdy postupně skórovali Bartoníček a premiérově Lámr.
V druhém poločase se hrálo pouze na branku hostí a bylo otázkou času, kdy se navýší skóre. Tříbrankového vedení se domácí dočkali v 65.min, kdy se trefil Hátle. Tentýž hráč o několik minut později zvýšil na 4:0. Podhradí z ojedinělé návštěvy před miletínskou brankou dokázali vstřelit čestný úspěch a snížili na 4:1. Konečnou tečku za vysokým vítězstvím Miletína dal Bartoníček – 5:1.