V deštivém nedělním dopoledni čekaly na naše žáky týmy Jičíněvse a domácí Sobotky. První zápas nezačal vůbec dobře, do šance se dostal Petr Zajíček a naštěstí Němečkovu branku přestřelil. Poté z rychlého protiútoku dostal náš tým do vedení svoji střelou Pavel Horáček. Druhý gol padl přímo z rohu, když Vráťa Hak prostřelil hradbu těl a míč skončil překvapivě všech v brance. Pak se spustil brankostroj. Nejdříve byla k vidění povedená akce po ose Neuman, Hak, Horáček, Vondrouš, který nahrával zpět Vráťovi Hakovi, jehož střelu však brankář vyrazil, ale pouze na kopačku Štěpána Noska, který pohodlně skoroval. Čtvrtou branku přidal po akci Neumanna opět Vráťa Hak. U páté branky byl opět Hak, když vymyslel nahrávku pro Jákla, který zvýšil na poločasových 5:0. Po poločase nejdříve využil našeho nedorozumění soupeř a snížil na 5:1. Poté však zase úřadovali naši žáci, nejdříve svou druhou branku vstřelil Pavel Horáček. Poté mohl skorovat i Michal Neumann, který však mířil přímo do nohy Kuby Vondrouše, který jeho střelu tečnul do protipohybu golmana. Poslední golovou tečku provedl po akci Haka Dan Jákl. Konečné skore 8:1 mohlo být daleko větší, kdyby byly další akce dotaženy do konce.

V druhém zápase nás čekala domácí Sobotka a byl to přímý souboj o třetí místo za předpokladu, že by Kopidlno klopýtlo. Našim hráčům, kteří byli z prvního zápasu nasyceni a nevadil jim ani vydatný déšť, udávali ze začátku poločasu tempo. Bohužel akce Horáčka a zejména střela Vondrouše nevedla k prozatimnímu vedení a když Matěj Němeček chytil i ojedinělou šanci Sobotky, šlo se o poločase do kabin za nerozhodného výsledku.  V úvodu druhého poločasu nás Sobotka zatlačila a po rohovém kopu jsme nakonec i inkasovali. Střelu, kterou by pohodlně Němeček zacyhtil, bohužel nadzvednul Dan Jákl a balon skončil v naší síti. O dvě minuty později Marek Cerman hodil míč z autu přímo na nohu domácích, kteří svůj únik zužitkovali v dvoubrankové vedení. A naši černou pětiminutovku dokonal sám náš brankář Matěj Němeček, když místo odkopu na kluzkém povrchu uklouzl a Sobotka zvýšila na 3:0. Poté se náš tým zdecimovaný svými vlastními chybami již na nic nezmohl a ještě dvakrát inkasoval. Nebude přemýšlet co by bylo kdyby jsme neudělali individuální chyby, holt skončila desetizápasová šňůra bez porážky, která nás posunula nadohled třetímu místu.

Tabulka:

1. Chomutice 18 14 0 1 3 62 : 21 43
2. Libáň 16 12 0 1 3 69 : 19 37
3. Kopidlno 18 10 0 1 7 54 : 30 31
4. Sobotka 18 9 2 0 7 56 : 38 31
5. Miletín 18 9 0 2 7 53 : 49 29
6. Milíčeves 16 5 4 0 7 19 : 19 23
7. Valdice 18 5 2 1 10 30 : 46 20
8. Jičíněves 18 4 0 2 12 28 : 87 14
9. Robousy 16 2 0 0 14 10 : 72 6

Sestava:

Němeček – Cerman, Jákl – Horáček, Hak, Neumann – Vondrouš, Nosek – Šubrt