Poslední kolo čekalo naše žáky na domácím hřišti. Nejdříve nám los přidělil zatím poslední SK Hošek Robousy. V těchto zápasech proti tabulkově horším se nám tradičně nedaří. Vstup do zápasu se nám však povedl.  Dan Jákl jako první roztřásl síť, když si zpracoval z první nahrávku Pavla Horáčka a zavěsil pod víko. Druhá branka na sebe nenechala dlouho čekat, po střele Vráti Haka, svedl souboj o míč Pepča Hanzlík a míč se ocitl před kopačkami Kuby Vondrouše, který neměl problém, dopravit míč do sítě. Poté však chyby našich obránců umožnili hostům zápas zdramatizovat a z ojedinělých útoků vyrovnali. Do konce poločasu zbývaly asi dvě minuty, když se uvolnil Pavel Horáček a svoji „skorostřelou“ našel Kubu Vondrouše, který usměrnil míč za brankářova záda !  Poločasové skore znělo tedy 3:2 v náš prospěch. Do druhého poločasu vstoupil náš tým v solidním tempu a hned v první minutě poslal Vráťa Hak nádhernou komlmici Danovi Jáklovi, který poslal náš tým do dvoubrankového vedení.  Pavel Horáček po samostatné akci náš náskok ještě zvýšil a hosté již úplně odpadli. Nádhernou branku vstřelil Pepa Hanzlík, který zužitkoval nádhernou přihrávku Kuby Vondouše. Dan Jákl propálil brankáře svoji pumelicí a vstřelil tak svůj hattrick, a skore završil na konečných 8:2 Pavel Horáček.

Druhý zápas nás čekalo doposud třetí Kopidlno. Zápas byl od začátku vyrovnaný a čekalo se, kdo první udělá chybu. Kopilno výraznější chybu neudělalo, ale Vráťa Hak si nádherně narazil s Pavlem Horáčkem a poslal náš tým do vedení. Namísto aby naši hráči zužitkovali svoji psychickou výhodu, se stáhli a Kopidlno mělo převážnou převahu. Následovalo několik rohů, při kterých se vyznamenal náš brankář Matěj Němeček. Kopidlno nakonec skorovalo z penalty, kdy rozhodčí odpískal ruku při zpracování Pavla Horáčka. Skore se do poločasu již nezměnilo. Do druhé půle vstoupili aktivněji opět hosté, ale paradoxně měli první šanci naši hráči, když Pavel Horáček nastřelil tyč. Vůbec tyčky a břevna v tomto dvojzápase zabránili Pavlovi v cestě do branky celkem čtyřikrát!  Naši hráči udeřili ve chvíli, kdy to všichni nejméně čekali. Hosté zahrávali roh, odražený míč skončil na kopačkách Pavla Horáčka, který solem přes celé hřiště nekompromisně zakončil pod víko soupeřovy branky. Hosté se snažili o vyrovnání, ale Pavel Horáček po dalším vypichnutí balonu, poslal náš tým do dvoubrankového vedení. Ačkoliv soupeř tlačil, vstřelit další branku našemu brankáři se jim již nepovedlo, a proto se náš tým dočkal dalšího vítězství.

Další zápasy v tabulce nám udělaly nesmírnou radost, Sobotka nedokázala bodovat a proto naši žáci zakončili podzimní sezonu na fantastickém třetím místě. Ačkoliv se náš tým nacházel po sedmi zápasech na posledním místě s pouhým  bodem, je dosavadní výsledek úspěchem a přislibem do jarních bojů !

Tabulka střelců, kde bude budou figurovat naši hráči Pavel Horáček a Dan Jákl bude doplněna po zveřejnění na OFS.

Tabulka:

1. Chomutice 22 18 0 1 3 73 : 21 55
2. Libáň 22 17 0 1 4 96 : 22 52
3. Miletín 22 12 0 3 7 70 : 55 39
4. Kopidlno 22 12 0 1 9 65 : 38 37
5. Sobotka 22 10 2 0 10 58 : 46 34
6. Milíčeves 22 7 4 0 11 26 : 29 29
7. Valdice 22 7 3 1 11 40 : 56 28
8. Jičíněves 22 4 1 2 15 31 : 103 16
9. Robousy 22 2 0 1 19 14 : 103 7