Ve středečním odpoledni zajížděli mladší žáci k zápasům do Kopidlna s cílem udržet svoji neporazitelnost z minulých zápasů a dotáhnout se na špici tabulky. V prvním zápase proti domácímu Kopidlnu se obě družstva nemohla dlouho prosadit. Nakonec se to povedlo Pavlovi Horáčkovi, který nadvakrát překonal domácího brankáře pa akci svého dvorního nahravače Vráti Haka. Poté předváděná hra obou družstev neměla ani hlavu, ani patu, řada nepřesných nahrávek a kouskování. Ani poločasová přestávka nepřinesla ve hře změnu. Pro miletínské byl vysvobozením odpískaný faul, zhruba ve dvaceti metrech od branky. Míč si postavil Pavel Horáček a vymetl pravou šibenici domácí branky. Domácí si pak vytvořili pětiminutový tlak, z něhož vytěžili snížení na rozdíl jediné branky, což však vydrželo do konce utkání i díky štěstí, že si Matěj Němeček dobře postavil břevno a pak tygřím skokem zalehl balon. Miletín si tak připsal další výhru, tentokráte 2:1.

V druhém zápase nás čekaly do té doby sice poslední Robousy, ale zápasy jsou tak vyrovnané, že může poslední porazit prvního. A tomu také první poločas odpovídal. Opět fotbal podprůměrný, bez šancí na obou stranách, proto se nikdo z diváků nemohl divit, že poločasové skore znělo 0:0. Ve druhém poločase nastoupil do útoku Adam Špůr a hned z první akce se trenérovi odvděčil za důvěru. Míč, který golman vyrazil, Adam propasíroval do sítě a poslal náš tým do vedení.  Poté z týmu jakoby spadla klec a nejdříve Pavel Horáček zvýšil na 2:0, poté po nahrávce Pepy Hanzlíka Dan Jákl střelou od tyče na 3:0 a konečené skore na 4:0 uzavřel Michal Neumann.