So Libáň B vs. SK Miletín B  5:2  (2:1)
Branky hostí: Kučera, Hátle

V improvizované sestavě jsme nastoupili proti nově se vytvořenému záložnímu týmu Libáně. Od začátku utkání jsme přesto udávali tempo hry, domácí jsme zatlačili na jeho polovinu a soupeř hrozil pouze při rychlých brejcích. Bohužel dva takovéto brejky dokázali hráči Libáně využít a vytvořit si dvoubrankový náskok. Ten se ještě do poločasové přestávky podařilo snížit na rozdíl jedné branky, a to když v 37. min Kučera proměnil penaltu po faulu na Němečka.

Do druhé půle jsme nastupovali s odhodláním otočit vývoj utkání. Již ve 49. min se podařilo Hátlemu přesnou střelou k tyči vyrovnat na 2:2. Domácí měli plné ruce práce s našimi útočnými aktivitami, ale stejně jako v prvním poločase jsme inkasovali do rychlém protiútoku, který skončil faulem za hranicí vápna a domácí z přímého kopu šli opět i díky chybě Rychtery do vedení. Pohlednou fotbalovou akcí domácí Libáň rozhodla o osudu utkání, když v 65.min si hlavou získali zpět dvoubrankový náskok, který měli již v prvním poločase. Brankovou tečku přinesla 80.min, kdy byl v miletínském vápně sražen jeden z domácích hráčů a Libáň proměněnou penaltou dala konečnou podobu výsledku – 5:2.

Sestava: Rychtera – Vondrouš, Kučera, Kulhánek, Lámr – Jukl, Hátle, Kněžourek, Kulina – Němeček, F.Lánský