SK Miletín „B“ : So Chomutice „B“    5:1   (0:1)
Branky: 69. Kučera, 74. Hanzlík, 80. Leplt, 89. Kulina a 90. NálevkaPřed pěknou diváckou kulisou a za krásného babího léta to dlouho vypadalo na největší překvapení kola, neboť se domácím vůbec nedařila kombinace a krom břevna v první minutě utkání si nedokázali vytvořit kloudnou příležitost ke vstřelení branky. Když hosté v 26.min Hofmalem otevřeli brankový účet, byli naši hráči jako opaření. Téměř hodinu drželi hosté překvapivé vedení v Miletíně, avšak v 69.min se domácí přece jen dočkali, když skóroval Kučera. Ztečovaná střela Hanzlíka v 74.min přehoupla vedení na stranu Miletína, které potvrdil v 80.min Leplt. V posledních dvou minutách pak ještě Kulina dorážkou a Nálevka hlavou (!!) upravili na konečných 5:1. Béčko tak napodobilo kolegy z áčka a stejně jako oni dali soupeři potupného bůra. A navíc jim na to stačilo 21 minut!!! Příští týden zajíždí béčko v neděli ke šlágru pralesní ligy do Robous!!