Do Jičíněvse naši žáci jeli potvrdit zlepšený herní styl a  že výhra proti Chomuticím nebyla v minulém kole náhodná. Začátek zápasu proti domácí Jičiněvsi byl opatrný, klid na naše kopačky vnesla branka Dana Jákla, který zužitkoval přihrávku Pavla Horáčka. Ještě do poločasu Vráťa Hak našel nádhernou kolmicíopět Dana Jákla a ten přidal svůj druhý gol. Druhý poločas začali naši hráči vlážně a domácí je málem potrestali. Díky skvělému Matěji Němečkovi jsme však drželi čisté konto a navíc, když Michal Neumann nabídl Pavlovi Horáčkovi míč, který Pavel trefil po zemi k tyči, začínalo být o vítězi jasno. Další branku vstřelil Michal Neumann a dobrý výkon celého týmu pečetil svoji brankou Kuba Vondrouš.

Do druhého zápasu vstoupili hráči nažhaveni, ale dlouho to byl vyrovnaný boj, kdy se šance přelévaly ze strany na stranu, díky Matěji Němečkovi jsme ze začátku neinkasovali a pomalu přebírali iniciativu hry. Před koncem prvního zápasu zužitkoval svůj přehled na hřišti Vraťa Hak, který vyslal po zemi svoji kolmici na Pavla Horáčka, který tváři v tvář golmanovi nezaváhal a poslal Miletín do vedení. Do druhé půle z důvodu, abychom pouze nebránili nadějný výsledek a aby rozhýbal naši hru Vráťa Hak do útoku. Vráťa hned na začátku druhé půle měl vynikající průnik, bohužel jeho střela skončila na břevně a dorážka Pavla Horáčka mimo. Po faulu na Pavla Horáčka jsme kopali cca z 18m volný kop, ke kterému se postavil Michal Neumann a „kladeňákem“ poslal obloučkem míč přímo do šibenice sobotecké branky. Poté se golově již nikdo neprosadil, proto si Miletín připsal třetí výhru za sebou, navíc dvě čistá konta a čeká je v neděli domácí zápasy proti Valdicím a Milíčevsi, kterým máme co vracet.

Sestava: Němeček – Špůr, Cerman – Horáček, Neumann, Jákl – Hak, Vondrouš – Hanzlík