Ve čtvrtek nejdříve družstvo mladších žáků čekala dohrávka 1.kola se Sobotkou. Vstup do zápasu se našim hráčům povedl, po vysunutí Dana Jákla, nádherné nahrávce, skoroval do odkryté branky Adam Špůr. Hosté však vzápětí vyrovnali a dokázali dokonce poločasu odskočit o dvě branky. Hned po poločase však přišly chvíle Michale Neumanna. Michal nejdříve dorazil střelu Pavla Horáčka, poté vypálil pumelici z dvaceti metrů a skore vyrovnal. A aby toho nebylo málo, jeho střelecká chuť nekončila a z nemožné dálky dostal náš tým dokonce do vedení. Bohužel od této chvíle zase převzali iniciativu hosté a naši hráči jim to svými individuálními chybami ještě usnadnili. Proto si nakonec Sobotka odvezla výhru 4:6.

V nedělním slunečním dopoledni zajížděli naši hráči k dvojzápasu do Chomotic, kde se utkali s tými ze špičky tabulky. Nejdříve nás čekal tým Libáně. Prvních pět minut jsme měli mít na svých kopačkách a nikoho by ani nenapadlo, že hraje druhý tým s posledním. Bohužel však z prvního útoku jsme dostali branku. A z následujícího útoku druhou a snaha byla vniveč. Nakonec se skore zápasu zastavilo na 8:2, když naše branky vstřelil Dan Jákl a Michal Neumann.

Ve druhém zápase nás čekaly domácí Chomutice, které by v případě výhry vyskočily na první místo. Co všichni čekali se však nenaplnilo… Naši hráči sehráli svůj nejlepší zápas proti podzimu právě proti Chomuticím. Do vedení nás poslal Pavel Horáček a po nahrávce Dana Jákla střelou z první Michal Neumann nám dal dokonce dvoubrankové vedení. Bohužel domácím jsme chybou špatného přebírání hráčů dali šanci na zvrat, chomutičtí dokázali brankami Jezbery hru vyrovnat. Šest minut před koncem svým nejlepším výkonem podzimu dokázal nakonec po nahrávce Vráti Haka a průniku přes půlku hřiště propálit vše, co mu stálo v cestě, Pavel Horáček a dokázal, že naši žáci fotbal hrát nezapomněli. Snad se začíná blýskat na lepší časy.

Tabulka:

1. Milíčeves 8 5 3 0 0 13 : 7 21
2. Libáň 8 6 0 1 1 46 : 12 19
3. Chomutice 8 6 0 1 1 23 : 9 19
4. Sobotka 8 5 0 0 3 33 : 17 15
5. Kopidlno 8 5 0 0 3 21 : 12 15
6. Valdice 8 2 1 0 5 12 : 18 8
7. Jičíněves 8 2 0 1 5 12 : 44 7
8. Miletín 8 1 0 1 6 18 : 37 4
9. Robousy 8 1 0 0 7 7 : 29 3