Omlazené družstvo mladších žáků vstoupilo do sezony domácím dvojzápasem proti Sobotce a Jičiněvsi. Bohužel Sobotka přijela ke svému zápasu déle, bude sehráno v náhradním termínu, proto jsme začali sezonu zápasem proti Jičíněvsi. Bohužel hráčům utekl začátek, kdy jsme inkasovali první dvě branky. Ještě do poločasu jsme dokázali vyrovnat brankami Vráti Haka, mimochodem našeho nejlepšího hráče v zápase a hned po poločase nás dostal poprvé do vedení Pavel Horáček. Bohužel hráči se opět vrátili ke své hře z prvních minut, neměli jsme střed hřiště, nikdo se nenabízel, chyběl pohyb bez balonu a proto hosté nejen, že vyrovnali, ale nakonec zápas dotáhli do vítězného konce a zaslouženě zvítězili 3:5. Doufejme, že se naše hra bude zlepšovat.