SK Miletín B   vs.   Sokol Libuň   4:2
Branky domácích: Kulina, Brentner, Bartoníček a Vondrouš

Na domácím hřišti jsme přivítali celek Libuně. Začali jsme dobře a soupeře zatlačili, ale šance, které si naši hráči vytvořili, nedokázali proměnit. I tak se nám do poločasu podařilo ve 20 minutě skórovat díky Kulinovi. Od této chvíle jsme ale přestali hrát a soupeř nás začal přehrávat a to hlavně proto, že bylo mnoho nepřesných přihrávek a špatné pokrytí hráčů, kteří měli více prostoru. Vedení jsme do poločasu udrželi.

Ve druhé půli bylo patrné, že touha po vítězství je veliká a hra se opět vrátila do správných kolejí. Výsledkem byly branky, o které se podělili Brentner, Bartoníček, Vondrouš. Za stavu 4:0 se tak čekalo na konečný hvizd. Při rozehrávce domácích však přišla hrubá chyba stopera Kučery, který se po přihrávce a lehkém přistrčení míče ve vápně trefil do ruky a následovala penalta, kterou hosté proměnili. O 5 minut později přišla opět chyba domácí obrany, kdy při rohovém kopu neuhlídala hostujícího hráče, který tak hlavou snižoval na konečných 4:2. Škoda závěrečných minut a dvou zbytečných branek, ale takový je fotbal. Stalo se a plyne z toho ponaučení, že hráč se musí koncentrovat celých 90 minut.

Sestava: Rychtera – Fof, Kučera, Kulhánek, Lámr – Kulina /25. Lánský F./, Nálevka