SK Miletín : FC Nový Hradec Králové 2:5 (1:1)

Branky domácích: 18. Machačka, 62. Jukl

Sestava: Schejbal – Nosek, Machačka, Stránský, Šimůnek – Bartoníček, Krátký, Hátle, Nálevka – Leplt, Urban
Střídali: Lámr, Jukl a F.Lánský
V posledním přípravném utkání přijel do Miletína soupeř FC Nový Hradec Králové, které po tříletém působení v krajském přeboru bude v letošním roce účastníkem I.A třídy. V první půli se hrálo vyrovnané utkání, které přítomným divákům nabídlo zajímavý průběh. Ačkoliv hosté měli častěji míč ve svém držení, nedokázali si dvě třetiny první půle vytvořit tutovou šanci. Domácí tým dostal do vedení v 18.min technickou střelu z hranice vápna Machačka, hosté ve 31. min nastřelili hlavičkou tyč a kýženého vyrovnání se dočkali ve 34.min po zbytečné ztrátě míče domácích ve středu hřiště. Tento stav vydržel do poločasové přestávky.
Bohužel pro domácí se hosté ve 47.min dostali do vedení, které do konce utkání nepustili. Vyrovnání měl na kopačce Machačka, který po přiťuknutí F.Lánského netrefil téměř prázdnou branku hostujícího celku. V 59.min prošel jak nůž máslem hostující útočník miletínskou obranou a nedal Schejbalovi šanci. Jiskřičku naděje na vyrovnání přinesla 71.min, ve které snížil na rozdíl jedné branky Jukl. Zkušení hosté však žádné drama nepřipustili a dalšími dvěmi brankami zvýšili své vedení na konečných 2:5. Hosté byli efektivnější při proměňování vypracovaných šancí a po zásluze především za druhý poločas si z miletínského pažitu odvezli vítěztví, které nemuselo být tak vysoké.