Žáci zajížděli k posledním mistrovským zápasům do Milíčevse, kde je čekalo „neoblíbené“ Podhradí a domácí tým. Na Podhradí naši hráči doslova vlétli. V prvních deseti minutách na hřišti kralovali a odměnou jim byl vedoucí gol, který vstřelil David Kozák. Poté po kombinaci zvýšil Pavel Horáček a pak po přihrávce právě Pavla Horáčka dostal náš tým do tříbrankového vedení Vráťa Hak. Poté však přišlo uspokojení a velmi laciný gol, který dostal Podhradí zpět do zápasu. Druhé půle však začala opět dobře, a střelu Pavla Horáčka, která směřovala do brány, dorazil nejmladší hráč zápasu, Filip Kozák. To byla zh naší strany asi poslední kloudná akce. Pak začalo „úřadovat“ Podhradí. Po chybě při rohovém kopu, nejdříve snížilo na 2:4, poté obrana začala dělat chyby a dovolila soupeři nejdříve snížit na rozdíl jediné branky. Když svoji šanci neproměnil ani Mates „Popelka“ Štipák, tak nás hosté potrestali vyrovnávací brankou. V poslední minutě zaúřadoval kromě soupeře i rozhodčí, když odpískal faul Adama Špůra, který vůbec nebyl a hosté kopali penaltu. Tu Dan Jákl bohužel nevystihl a proto se Podhradí radovalo z nespravedlivé výhry.

Druhý zápas začal pasivní hrou našich hráčů, kteří ještě v hlavách vstřebávali prohru z Podhradím. V momentě kdy jsme vyrovnali hru nás však soupeř potrestal přečíslením tři na dva, které dokázali proměnit ve vedoucí branku. Během prvního poločasu jsme mohli inkasovat další branky, které jsme však přečkali a koncem prvního poločasu měl Matěj Štipák dvě golové šance, skorovat se však nepodařilo. Právě Matěj Štipák vystřídal v poločase v brance Dana Jákla, který se ovděčil v druhém poločase vyrovnávací brankou. Domácí Milíčeves však dokázala vstřelit další branku. Přesně jako v prvním zápase se na konci zápasu opakovala penaltová situace. V pokutovém území byl faulován Pavel Horáček, k překvapení všech však zůstala píšťalka tichá. Nechceme a nebudeme brečet nad výkoky rozhodčích, tentokráte však hrubě poškodili náš tým.

Naši žáci však sezonu končí na výborném šestém místě pří kladném skore 77:72 !!! . Část žáků (narození 2001 a níže) ještě příští týden v sobotu turnaj v Dolním Bousově, poté další pátek poslední kop a v sobotu turnaj v Rašíně.

1. Chomutice 30 24 3 1 2 109 : 21 79
2. Železnice 30 23 1 2 4 128 : 22 73
3. Sobotka A 30 18 3 2 7 115 : 31 62
4. Libáň 30 17 1 1 11 66 : 47 54
5. Milíčeves 28 20 0 1 7 97 : 35 61
6. Miletín 28 15 1 0 12 77 : 72 47
7. Podhradí 28 12 2 3 11 60 : 51 43
8. Kopidlno 30 11 3 1 15 57 : 77 40