Sokol Železnice „B“ vs. SK Miletín „B“  3:2 (1:2)

Pravdou je, že do Železnice jsem odjížděli pouze ve 13 lidech, kdy na lavičku usedli Jalový a Rais. Prvních 20 minut se obě mužstva oťukávala a dobře bránila, proto se hrálo bez šancí. Po tomto čase začal Miletín domácí tlačit a přebral iniciativu. Výsledkem byly dva góly v síti domácích, o které se postarali Vondrouš a Kulina. Hostům se však podařilo po hrubé chybě naší obrany snížit. Do poločasu jsme však mohli ještě přidat třetí gól, ale Kučera v tutové šanci trefil pouze břevno. I tak byl poločas příznivý 1 : 2. To co přišlo po změně stran, byla z naší strany opravdu bída. Úplně bez pohybu, zbytečné ztráty míče a hlavně nedisciplovanost hráčů. To vše se projevilo v tom, že domácí byli jasně lepší a ze dvou penalt otočili skóre na 3 : 2.

Sestava:Rychtera – Nosek, Fof, Štipák, Lámr, Brentner (70. Jalový), Hátle, Kněžourek, Vondrouš,Kulina, Kučera. (Rais)

Branky: Vondrouš, Kulina

ŽK: Rychtera, Vondrouš