Branky: 80. Brett (pen.) – 18. Hanzlík, 43. Bartoníček

Sestava: Rychtera,Nosek,Kučera,Šimůnek,Lámr,Bartoníček,Hátle,Poláček,Nálevka,Karban,Hanzlík

Střídali: 60. Bartoníček – Kněžourek, 65. Karban-Kulina, 80.Hanzlík-Vondrouš

Ve šlágru kola zavítalo naše B-mužstvo na půdu druhého celku tabulky a jarního překvapení soutěže Nemyčevse. Motivace domácího družstva před utkáním byla jasná. Pokud chtějí pomýšlet na postup a vítězství v soutěži, musí naše mužstvo porazit. Jinak by museli spoléhat na případné klopýtnutí našeho družstva ve zbývajících třech utkáních. Pro jarní část soutěže se náš soupeř posílil a v dosavadních utkáních  nepoznal přemožitele. Ani naše družstvo nepřijelo do Nemyčevse prohrát a tak jeho řady posílilo několik hráčů A-mužstva.

Od úvodního hvizdu hýřili domácí aktivitou a dokazovali, že dosavadní jarní výsledky nebyly náhodné. První desetiminutovka se tak odehrála převážně v jejich režii. Hrdinou utkání se z pohledu našeho mužstva stal gólman Dan Rychtera, který zlikvidoval několik vyložených šancí soupeře a útočníci domácích nemohli najít recept na jeho překonání. Po čtvrthodině se hra vyrovnala a ke slovu se dostali i Miletínští. Důrazné napadání domácího rozehrávky zůročil ve vedoucí branku Jakub Hanzlík. Domácí se snažili o vyrovnání ale další úder jim zasadil Martin Bartoníček. Skvěle zahraným trestným kopem nedal domácímu gólmanovi šanci a zvýšil vedení hostů na 0:2. Za tohoto stavu se šlo i do kabin. Po změně stran začali domácí opět náporem a obrana Miletínských se měla co otáčet. Naše družstvo však bránilo pozorně a v brance opět čaroval Rychtera. Změnu stavu tak přinesl až proměněný pokutový kop v 80. minutě, který byl nařízen za přísně posouzený souboj Šimůnka s domácím útočníkem. To byla samozřejmě voda na mlýn domácích. Naši však bojovali obětavě a těsné vítězství se jim podařilo uhájit. Výrazně si tak řekli o celkové prvenství v soutěži. K definitivě však potřebují vítězně zvládnout následující dvě domácí utkání s Podhradím B a Chomuticemi B.