SK Miletín B : SKP Valdice B   2:0 (0:0)
Branky: Karban Jan 2x

V domácím prostředí jsme přivítali mužstvo z Valdic,které na nás ztrácelo pouze jeden bod. V prvním poločase jsme hosty zatlačili a vytvořili si tak několik tutových šancí,které jsme ovšem nedokázali proměnit a tak byl první poločas nerozhodný 0:0. Ve druhém dějství se za nepříznivého počasí (bouřka),domácí opět tlačili před hostující branku a jedna šance střídala druhou. Odměnou byly dva góly Honzy Karbana,který odehrál výborný zápas a jako jediný se dokázal prosadit. Výsledek mohl být ještě příznivější, kdyby jsme i ve druhém poločase proměňovali tutové šance. Odehráli jsme tak snad nejlepší zápas na jaře a díky opětovnému klopýtnutí Libuně,která doma opět prohrála tentokrát s Železnicí B 3:5, vyhoupli jsme se tak do čela tabulky.

Sestava: Rychtera- Fof, Kučera, Štipák, Lámr – Vondrouš (60. Machačka), Poláček, Karban, Nálevka – Skořepa (46.L.Kňežourek)