SK Miletín : VTJ FC Milíčeves  3:2 (3:1)
Branky: Mates, Šimon, Pepíno

SK Miletín : TJ Kopidlno 7:2 (4:0)
Branky: Šimon 3x, Mates 2x, Pepíno 2xMladší přípravka odehrála v sobotu další kolo okresní soutěže. V prvním zápase proti druhé Milíčevsi soupeře překvapila bojovností a velice kvalitní hrou. Tato hra vyústila ve vypracování několika opravdu tutových šancí,ale v koncovce jsme zklamali. Potěšením mohou být góly Šimona,Matěje a Pepy. Hosté dokázali pouze snížit na 3:2 a tak výsledek neodpovídá hernímu projevu,kdy jsme mohli vyhrát větším rozdílem.

Ve druhém zápase nás čekalo Kopidlno a hned na úvod se blýskl Šimon,který snad během 3 minut dal čistý hatrick. Do poločasu se trefil ještě Matěj a upravil tak na 4:0. Ve druhém poločase jsme soupeře přehrávali a pokračovali tak ve výborném výkonu. V tomto dějství góly přidaly Pepa 2x,Šimon. Konečný výsledek 7:2 je velice potěšující.