Na úvod jarní sezóny 3 body z Libáně

Naši nejmenší začali úvod sezóny v Libáni, kde se utkali s tamním „áčkem a béčkem“. První zápas proti Libáni „A“ nám nevyšel začátek a po 10 minutách jsme prohrávali 3 : 0. Vypadalo to v tu chvíli na pěkný debakl, ale hoši se probrali ze zimního spánku a do poločasu snížili na 3 : 2 gólem Pepy Hanzlíka a vlastním gólem Libáně. Do druhého poločasu jsme vystřídali brankáře, takže Matěj Kučera mohl jít hrát. Ukázalo se, že to byl dobrý tah. Nejen že jsme vyrovnali na 3 : 3, ale přidali ještě dva góly, o které se podělili Pepa Hanzlík a Matěj Kučera 2x. Vítězství 3 : 5 bylo naše. Porazit Libáň „A“ bylo velké překvapení, jelikož se pohybuje mezi prvními třemi týmy tabulky.

Druhý zápas s Libání „B“ byl úplně odlišný. Byli jsme lepší, ale nedokázali jsme uhlídat jednoho hráče, který nám dal 5 gólů. Ještě minutu před koncem byl stav vyrovnaný 4 : 4 , kdy za nás skórovali Pepa Hanzlík 2x a Matěj Kučera 2x. V poslední minutě kopali domácí roh a po odraženém míči rozhodl střelou zmiňovaný hráč, který nás poslal do kolen 5 : 4. Všem hráčům patří dík za bojovnost a touze po vítězství.

Sestava: Dan – Vojta, Michal, Matěj, Šíma, Pepa, Petr, Lukáš.

Branky: Matěj 4x, Pepa 5x.