V dalším kole jsme zajížděli do Chomutic, kde jsme nejprve nastoupili proti domácím. Úvod nám vyšel na jedničku a po dvou trefách Pepy Hanzlíka jsme vedli 0 : 2. Domácím se podařilo do poločasu snížit na 1 : 2. Ve druhém poločase, který byl vyrovnaný, nám pomohl gól Matěje Kučery na 1 : 3. Domácí nás poté zatlačili i za pomoci vlastního brankáře, který se zapojil do hry, ale vyrovnat nedokázali. A tak vítězství  2 : 3 bylo naše.

Druhý zápas proti prvnímu celku z Robous byl velkým překvapením. Již v 5 minutě otevřel skóre Matěj Kučera a Miletín vedl 1 : 0. Velká bojovnost a nasazení však na lídra soutěže nestačila a tak jsme nakonec podlehli 1 : 4. Našim borcům však patří velké poděkování za výkon a sami se přesvědčili, že se dá hrát s každým.

Sestava: Šárka – Vojta, Michal, Matěj, Šíma, Pepa, Lukáš, David, Dan.

Branky: Matěj 2x, Pepa 2x.