SK Miletín „B“ vs. Ji Hořice „C“   3:1  (2:0)

První jarní zápas jsme odehráli v neděli již od 13.00 hod. proti Hořicím „C“. První poločas jsme byli lepší a po několika šancích v úvodních 20 minutách (Kučera, Hanzlík, Kulina) jsme nedokázali skórovat. A tak přišla asi 25 minuta, kdy se ve středu hřiště dostal k míči Kučera a přesnou přihrávkou našel Kubu Hanzlíka, který si naběhl za obranu soupeře a v tváří tvář nedal hostujícímu gólmanovi šanci. 1 : 0. Hosté hrozili rychlými protiútoky, které ovšem končily na hranici velkého vápna, a když už vystřelili na domácí branku, tak Dan Rychtera byl vždy na místě. Do poločasu jsme dokázali po krásné individuální akci a střelou z 25 metrů Honzy Hátleho zvýšit na 2 : 0.Druhý poločas jsme nezačali vůbec dobře a hned na úvod po hrubé chybě obrany jsme inkasovali 2 : 1. Obraz hry se rapidně změnil a my se obávali o výsledek. V této chvíli byli hosté lepší a měli i několik šancí, které ovšem zlikvidoval výborně chytající Dan Rychtera. V závěru Miletín kopal 3 rohy za sebou a po těžkých závarech nedokázal z malého vápna skórovat. Až 10 minut před koncem Miletín rozehrál volný přímý kop, který hostující brankář vyrazil a dorážkou uklidnil Miloš Poláček, který upravil na konečných 3 : 1.

Branky: Hanzlík, Hátle, Poláček

ŽK: Hanzlík

Sestava: Rychtera – Nosek (60. Jalový), Fof  (46. Štipák), Lámr, Nálevka, Hátle, Kněžourek,Kučera, Vondrouš (55. Poláček), Kulina, Hanzlík (75. Brzek).