SK Miletín : SK Mírová pod Kozákovem  3:5 (1:2)

Branky: 33. Leplt, 75. Horák, 88. Z.FilounekV úvodním zápase zimní přípravy prohrál náš tým s účastníkem I.A třídy Libereckého kraje v poměru 3:5. Mírová byla od úvodní minuty lepším týmem, na mnoha miletínských hráčích bylo patrné,že se během zimní přípravy s míčem na nohách takřka nepotkali. Na úvodní trefu hostí zareagoval Miletín pohlednou akcí, na níž konci byl Leplt. Do poločasu si však hosté vzali vedení zpět, které po změně stran, především díky katastrofálnímu vstupu Miletína do druhé půle, během 10 min navýšili na 4:1. Když v 63.min přidali pátou trefu,bylo otázkou už jen výše skóre. Avšak hráči Mírové polevili a umožnili postupně Horákovi a Z.Filounkovi zkorigovat výsledek na přijatelných 3:5. Pozitivem utkání byla účast, kdy trenéři i přes absenci L.Kněžourka, Urbana a Němečka, měli k dispozici 16 hráčů.

Sestava: M.Kněžourek – Šimůnek, Brentner, Machačka, Nosek – Bartoníček, Hátle, Krátký, Poláček – Leplt, Kulina
Do hry dále zasáhli: Horák, Nálevka, Lámr, Vondrouš a Z.Filounek