Mladší žáci zajížděli do Stěžer v rámci zimní ligy k předposlednímu zápasu ve skupině. Čekal je zatím poslední tým tabulky a to žákyně Třebše. Bohužel přes velkou marodku a nezájem některých dětí odjížděl tým pouze v počtu s dvěma na střídání a to nám ještě pomohl Kuba Štipák, který odehrál denní turnaj ve Rtyni.  Na hřišti se přesto čekal bojovný výkon a výhra. Jenomže v prvních minutách se na hřišti děly věci ! Žákyně Třebše nám vstřelily během pěti minut čtyři branky!!!  Naši hráči byli všude pozdě, nechali žákyně balon pohodlně zpracovat, v klidu vystřelit, asi si hráli na „gentelemany“  Když konečně někteří pochopili, že se v rukavičkách hrát nedá, přidali přesnost v přihrávce, tak se začal zápas pomalu dramatizovat. Dokázali jsme snížit na pouhý gol na 4:3, jenomže vlastní chyba půl minuty před koncem poločasu nás zase srazila opět do kolen. Druhý poločas dokázal hned z prvního útoku Pavel Horáček snížit, ale obrana bohužel zase dovolila soupeři vstřelit branky. Od stavu 6:4 už jsme se na pouhý gol nepřiblížili, a když došly síly Pavlovi Horáčkovi a Danovi Jáklovi, kteří byli tahouny zápasu, bylo jasné, že si připíšeme po fantastickém vítězství nad Hořicemi porážku s žákyněmi Třebše. Hořice prohráli s vedoucí Třebší a mají zatím stejně bodů, ale o skore jsou před námi, my jsme si mohli výhrou zaručit lepší výchozí pozici pro závěrečné boje o medaile, které by se měly hrát systémem 1-4, 2-3.  Zda do těchto bojů o medaile vůbec zasáhneme, rozhodne poslední zápas 3.3.2012 s domácími Stěžery.

7.Stěžery               5  1  0  4   35:52   3

Očima trenérů:  Dnešní zápas byl zklamáním ne na hřišti, ale hlavně přístupem dětí a rodičů, kteří chyběli a kterým je to asi jedno.  Pokud by kvůli přesunutí termínu nebyla zjišťována aktuální situace, tak někteří nejsou ani schopni se sami omluvit a to netrvá pouze tento zápas. Pokud jsou trenéři schopni jet z hor kvůli zápasu domů, druhý z jednoho turnaje, který skončí ve tři se přemístit na čtvrtou do Třebše, tak nevidím problém, aby byl hráč alespoň včas omluven !  Jestli děláme my,  jako trenéři něco špatně, přijďte nám to říct, nabízíme i rezignaci, mlčením se ale nic nevyřeší. Je důležité si uvědomit, že děti nehrají fotbal kvůli nám, ale kvůli sobě. Neradi bychom jim bránili v kariéře. Zároveň Vás tímto zvu na páteční valnou hromadu SK a fotbalu, která začíná ve vinárně sousedského domu v 19h.  RR + JŠ