Stěžerská liga pokračovala hned první týden roku svým druhým kolem a naši mladší žáci měli co napravovat. V prvním kole podlehli zatím suverénní Třebši 14:5. Zápas proti Dohalicím začal také tragicky. Slabší chvilky si na začátku zápasu vybral náš brankář Matěj Štipák a Dohalice se ujali dvoubrankového vedení. Povel k obratu zadal Dan Jákl, který výborně vystihl přihrávku v půlce hřiště a po svém úniku střelou po zemi snížil. V zápětí Pavel Horáček ukázal svoji techniku s míčem v rychlosti a vyrovnal a poté nás i posunul k jednobrankovému vedení. Poločasové skore znělo 5:3 v náš prospěch, když další gol přidal opět Dan Jákl a Pavel Horáček. Stejní hráči se zasloužili i o další goly, avšak v tu chvíli jakoby se na naše kopačky dostala moc velká sebejistota a během chvilky jsme náš náskok ztratili. A mohlo být ještě hůř, nebýt zákroků našeho brankáře, který se po slabším úvodu dostal do výborného tempa a přiváděl dohalické hráče k šílenství. Zápas měl velké tempo, útoky se střídaly na obou stranách. Poslední slovo jsme však měli naši hráči, po výborné akci Jákl, Cerman, Horáček, Hak, posledně jmenovaný nekompromisní dělovkou převážil misku vah v náš prospěch a v poslední minutě korunoval svůj dobrý výkon Adam Špůr, který se po několika zahozených šancích dočkal konečně i gol. Konečné skore zní v náš prospěch 9:7 a připravili jsme tím Dohalicím první prohru v soutěži.

1.Třebeš            2  2  0  0   28:14   6
   2.Roudnice          2  2  0  0   20:11   6
   3.Dohalice          3  1  1  1   25:15   4
   4.Miletín           2  1  0  1    14:21   3
   5.Třebeš dívky      2  0  1  1   14:18   1
   6.Hořice            1  0  0  1    5:10   0
   7.Stěžery           2  0  0  2   17:24   0