Ve čtvrtém kole v rámci Stěžerské ligy čekal naše mladší žáky soupeř zvučeného jména a to z Hořic. A zápas se opět nesl v duchu derby. Od prvních minut nervozita, napětí. Naše sestava: Štipák Matěj – Ondra Dufek, Kuba Štipák – Dan Jákl, Pavel Horáček,  dále Marek Cerman, Kuba Vondrouš, Štěpán Nosek a Ondra Sehnal. Naši hráči vstoupili do zápasu lépe a ujali se vedení díky brance Pavla Horáčka. Tentýž hráč našel o chvilku později před prázdnou brankou Kubu Vondrouše, kterému však chyběl krok k přesnému zakončení. O chvíli později však vše klaplo na centimetr a Kuba Vondrouš poslal náš tým do dvoubrankového vedení. Jenomže Hořice zabraly a nechtěly dát svoji kůži lacino. V 15. minutě snížily na rozdíl jediné branky a poté jsme nabídli Hořicím šanci, kterou bohužel nepohrdly. Kuba Štipák v úmyslu vrácení míče, který hořičtí místo kopu vhazovali (pravidlo stěžerské ligy), zahrál rukou a k údivu všech se pískala penalta. Tu náš brankář neměl šanci chytit. Ještě do poločasu ale přišla i další chyba, když si o střídání říkal Ondra Dufek, bohužel v době, kdy míč drželi hořičtí a tím přečíslili naši obranu a vstřelili nám „branku do šatny“. Jenomže tentokráte se náš tým nepoložil. Do druhého poločasu hráči zdravě našlápli a brzy jsme se dočkali zaslouženého vyrovnání, když nahrávkou od Dana Jákla nepohrdl Pavel Horáček. Poté se krásnou brankou přes tělo blýskl Kuba Štipák a naši se opět ujali vedení. Dále začal úřadovat Ondra Dufek, který svoji slabší nohou „pravačkou“ prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Hořice však dokázali opět vyrovnat. Jenomže na branku Dana Jákla a další dvě Ondry Dufka už nedokázali reagovat a chvílemi přiváděl k pláči svými zákroky i náš brankář Matěj Štipák.

A tak zápas, který spíše než fotbal chvílemi připomínal bitvu a taktiku naši hráči sehráli skvěle a připsali si důležité tři body do tabulky. Příští kola nás čekají zápasy s týmy, které jsou pod námi a pokud splníme naše plány, tak bychom mohli skončit do čtvrtého místa a poprat se v play-off o medailové umístění.

Tabulka:

1.Třebeš            4  4  0  0   50:26  12

2.Roudnice          5  4  0  1   50:31  12

3.Hořice            4  2  0  2   38:32   6

4.Miletín           4  2  0  2   26:38   6

5.Dohalice          4  1  1  2   29:34   4

6.Stěžery           5  1  0  4   35:52   3

7.Třebeš dívky      4  0  1  3   28:41   1