Mladší žáci se v sobotu 10.12.2011 zúčastnili dobře obsazeného turnaje v Hořicích. Naši hráči byli rozděleni do družstev A a B.  Začátek měla obě družstva slabší, když „Áčko“ dostalo od Dohalic 4:0, v dalších zápasech však ztratilo plný bodový zisk pouze s Hořicemi, když remizovalo 2:2, ostatní zápasy vyhrálo, postupně Hořice B 2:0, Javorka 1:0, Kobylice 1:2, Miletín B 7:0. V konečném pořadí mělo naše áčko stejně bodů jako Hořice a tak o  vítězi turnaje rozhodlo skóre, které však mělo naše družstvo o pouhý jeden gol horší !!!   Na třetím místě skončila favorizovaná Javorka, čtvrté Dohalice, páté Hořice B, šesté Kobylice a poslední naše „Béčko. Nicméně dodat, že všechny zápasy měly svoji kvalitu, naše béčko ačkoliv nezískalo ani bod, sehrálo výborné zápasy třeba proti třetí Javorce, které prohrálo jen 1:0.

Sestava:

A tým:

Štipák Matěj – Cerman Marek, Hak Vráťa – Štipák Kuba, Horáček Pavel, Jákl Dan

B tým:

Štipák Matěj – Němeček Matěj, Karvaj Vojta, Špůr Adam, Flégl Adam, Neumann Michal, Nosek Štěpán

Nejlepší střelci našeho týmu byli Pavel Horáček a Kuba Štipák.