Poslední zápasy na podzim odehráli mladší žáci, když přivítali na domácím pažitu zatím druhé Chomutice a třetí Miličeves.

V prvním zápase proti Chomutím jsme zaspali začátek. Hned po první akci hostů se kopal rohový kop, naši hráči neuhlídali volného Petra Kysela a museli jsme dohánět golové manko. Nepřesné nahrávky nám však komplikovaly vlastní rozehrávku, chvílemi to připadalo jako pouhé odkopávání balonu na druhou půlku hřiště. Nicméně do poločasu jsme již neinkasovali především díky výborně chytajícímu golmanovi, který zlikvidoval i penaltu. Druhý poločas však kopíroval první a hned v úvodu jsme dostali druhou branku, kterou vstřelil Michal Voňka. Další branku jsme však již nedostali a tak zápas skončil výsledkem 0:2.

Do druhého zápasu jsme vstoupili opět špatně a vůbec se nám zápas nepovedl. Nicméně je nutno uznat kvalitu soupeře, který předvedl výbornou hru plnou nahrávek, zpracování a vůbec všeho, jak by měl fotbal vypadat. Po prohře 0:5 přezimujeme na šestém místě tabulky a svému cíli být do pátého místa není daleko. Medailové naděje, ve které někdo i doufal, se bohužel vzdálily…  Uvidíme, co přinese fotbalové jaro.

Sestava: Matěj Štipák – Marek Cerman, Dan Jákl – Pavel Horáček, Adam Špůr Kuba Vondrouš, Vojta Karvaj – Matěj Němeček, Ondra Sehnal, Štěpán Nosek, Vojta Olahov

Mužem kola se stal náš brankář Matěj Štipák !!!