Na domácím pažitu jsme přivítali za slunečného počasí celky Libáně a Kopidlna. První zápas začal opatrně z obou stran a hrálo se především uprostřed hřiště. Potom začaly naše spojky Vráťa Hak a Pavel Horáček více zaměstnávat hostující obranu. Pavel Horáčeku měl dvě velké šance, avšak buď to bylo na anebo do brankáře. Po dobře hozeném autu si výborně naběhl do volného prostoru Mišá Neumann a nedal brankáři umístěnou střelou šanci. Ještě do poločasu jsme se ujali dvoubrankového vedení, kdy svoji první branku v dresu mladších žáků po závaru z rohu vstřelil Ondra Sehnal, který si tak dal nejhezčí dárek k devátým narozeninám. Blahopřejeme !. V druhém poločase naše obrana vedena Danem Jáklem a výborně chytajícím brankářem Matějem Štipákem dovolila hostům pouze korigovat výsledek na 2:1.

V druhém zápase proti Kopidlnu jsme měli opticky více ze hry, avšak dlouho se nám nevedlo dostat se do koncovky, v brance nakonec skončila až střela Dana Jákla, která vnesla do naší hry klid. Ihned po přestávce po pravé straně výborně potáhl míč Pavel Horáček a nádherným centrem našel před brankou Dana Jákla, který pohodlně skoroval. Měli jsme i další šance, které však zůstaly neproměněny. Konec zápasu, kdy se na hřiště dostaly všichni děti patřil našemu brankáři, který fantastickými zákroky udržel čisté konto a zvítězili jsme tedy 2:0.

Sestava: Matěj Štipák – Marek Cerman, Dan Jákl, David Kozák – Pavel Horáček, Michal Neumann, Vráťa Hak – Adam Špůr – Kuba Vondrouš, Vojta Karvaj, Matěj Němeček, Ondra Sehnal, Štěpán Nosek, Vojta Olahov

Mužem kola se stal náš brankář Matěj Štipák !!!