Mladší žáci na domácím pažitu přivítali týmy Sobotky. Nejdříve poměřily síly s jejich „Ačkem“. Začátek zápasu jsme jaksi zaspali. Sobotečtí měli míč ve své moci a v prvních pěti minutách nám vstřelili dvě branky. Až poté se mužstvo jaktakž probudilo a do poločasu díky tahu na branku Vráti Haka se nám podařilo dokonce vyrovnat. Druhý poločas však jakoby kopíroval první. V úvodu nám Sobotka zase odskočila na dva góly. Odpovědět se nám podařilo pouze brankou Pavla Horáčka, vyrovnat však bylo nad naše síly.

Do druhého zápasu proti „Béčku“ Sobotky jsme vstoupili vynikajícím způsobem, když z prvního útoku zápasu prostřelil vše, co mu stálo v cestě k brance Ondra Dufek. Sobotečtí nám však zápas svoji aktivní hrou komplikovali, mužstvo si nebylo schopno přihrát tři nahrávky za sebou, zakončit nadějné útoky a díky tomu se stalo to, o co jsme si koledovali. Sobotečtí dokázali vyrovnat a dokonce se ujmout i vedení a vyhráli tak první poločas 2:1. Ihned na začátku svým druhým golem vyrovnal Ondra Dufek. Po zbytečné ztrátě míče, zbytečném faulu na půlce a nakonec i díky chybce našeho jinak dobře chytající golmana Matěje Štipáka skončil míč potřetí v naší síti. V posledních minutách jsme si však vytvořili tlak, díky kterému se nejdříve podařilo Pavlovi Horáčkovi vyrovnat. V druhé minutě nastavení se nám podařil dokonalý obrat! Po dalším úniku po pravé straně, si přihrávka našla volného Vráťu Haka, který skoroval do poloodkryté branky a pečetil naše vydřené vítězství 4:3.

Mužem kola se na základě hlasů rodičů a trenérů stal Vráťa Hak ! Blahopřeme.

Sestava: Matěj Štipák – Marek Cerman, Dan Jákl, Pavel Horáček, Ondra Dufek, Michal Neumann – Adrian Rychtera, Vráťa Hak – Vojta Karvaj, David Kozák, Matěj Němeček, Kuba Vondrouš, Ondra Sehnal, Štěpán Nosek

13. Valdice 9 0 0 0 9 3 : 47 0

Mladší přípravka vstoupila do odvetných bojů a měla svým soupeřům co vracet, když oba první zápasy prohrála. Do zápasu proti Robousím však naskočilo jen pět statečných !!! A tak statečná čtveřice v poli Míša Šubrt, Vojta Jalový, Šimon Machačka a Pepa Hanzlík a v brance Matěj Kučera, musela své zápasy odehrát bez střídání !!!  První zápas, hrou vyrovnaný, výsledkem bohužel ne, nakonec skončil lépe pro hosty z Robous. Robousy nám vstřelili čtyři branky, na které odpověděl pouze jedinou Vojta Jalový, a když Šimon Machačka nedokázal proměnit i ty nejvyloženější šance, skončil zápas naší prohrou 1:4.

Druhý zápas naši nejmenší sehráli proti Chomuticím. První poločas byl velmi vyrovnaný, díky zákrokům Matěje Kučery jsme drželi čisté konto a na konci poločasu jsme se dokonce i překvapivě dočkali prvního golu, když Šimon Machačka vystřelil podél brankáře Chomutic a Pepíno Hanzlík doklépaval do prázdné branky. Chomuticím se v druhé polovině podařilo hned na začátku vyrovnat, ale poté už bylo na hřišti především jedno družstvo a to naše ! Svým druhým golem po rohovém kopu svrhl vedení v náš prospěch Pepíno Hanzlík, poté nám získal dvoubrankový náskok Šimon Machačka a další branku, již svůj třetí Pepíno Hanzlík, který tak zkompletoval svou golovou sbírku na hattrick. Chomutím se podařilo z přímého kopu snížit, ale poslední slovo si vzal Vojta Jalový, když nejprve také z přímého kopu propálil vše, co mu stálo v cestě a poté po svém úniku uzavřel skore na 6:2 v náš prospěch !!!