Po dvou porážkách v prvním kole a kole volna přivítali naši mladší žáci v nedělním dopoledni na domácím hřišti týmy Jičíněvse a Podhradí.  Týmy, které zatím nevyhrály v řádné hrací době si neodvezli body ani od nás. Ale popořadě! Každopádně se nám rozšiřuje naše základna a utkání bylo přítomno 15 dětí, což nepamatujeme!!! Budeme doufat, že kvantita se časem promění i v kvalitu. V prvním utkání jsme Jičíněves nepustili k ničemu vážnějšímu a po gólech Dana Jákla a Pavla Horáčka jsme dovolili hostujícímu týmu pouze korigovat výsledek na 2:1 v poslední minutě. To druhý zápas proti Podhradí byl od začátku vyrovnanější, hosté se v první půli ujali dokonce vedení. Do druhé půle však jakoby nastoupil jiný mančaft a především díky hattricku domácího kapitána Pavla Horáčka se povedlo zápas otočit. Všichni hráči si zaslouží pochvalu!