SKP Valdice „B“ : SK Miletín „B“ 3:3  (1:1)

Branky hostí: Kučera, Samek, Hanzlík

Sestava: Rychtera – Jalový (65.Bělina), Fof, Samek, Lámr – Střížka, L.Kněžourek, Kučera (75.Vondrouš), Poláček – Kulina, Hanzlík

I přes skutečnost, že naše rezerva nastoupila ve stejném termínu jako áčko, tak odjela do Valdic ve 13lidech – jev téměř nevídaný. Brankový účet otevřeli domácí, kteří se dostali v polovině první půle do vedení, avšak ještě to přestávky dokázal Kučera vyrovnat. V druhém poločase se nejprve výstavně trefil Samek a poté zúročil Hanzlík akci Kuliny a na světě byl dvoubrankový náskok v poměru 1:3. Žel bohu ten se našim hráčům nepodařilo udržet a po dvou inkasovaných brankách v 72. a 80.min se oba týmy rozešly smírně a připsaly si bod do tabulky.

Příští neděli čeká svěřence trenéra Kučery zápas o první místo, do Miletína zavítá Sokol Libuň, která ještě vloni hrála okresní přebor.