Branky hostí: Bartoníček 3x, vlastní, Krátký a Machačka

ŽK: 3:1 (Machačka)

Rozhodčí: Pikeš

SK Miletín: M.Kněžourek – Poláček (63. Němeček), Machačka, Leplt, Brentner (63. Nosek) – Bartoníček, Urban, Hátle, Krátký – Horák (46. Šimůnek), Nálevka

V druhém kole zavítal Miletín na hřiště SKP Valdic, kde v předposlením kole loňského ročníku pouze remizoval a tato ztráta ho stála postup do I.B třídy.. Odčinit tento červnový kolaps a zlepšenou hrou potvrdit úvodní vítězství sezóny – to byly dva cíle,jež Miletín přijel splnit. A od úvodního hvizdu tomu odpovídal i obraz hry. Hosté na domácí vlétli a udávali tempo hry, hra se odehrávala především na polovině domácích. Po dvou náznacích šancí přišla 23.min, kdy pěkná kombinace po pravé straně zajistila hostům vedení. Na centr Nálevky si naběhl „muž zápasu“ Bartoníček a otevřel svým prvním gólem účet zápasu – 0:1. Žel bohu pro hosty tento okamžik znamenal útlum v nastolené hře a přestali být tak nebezpeční. Domácí  borci se k ohrožení Kněžourkovy branky dostávali pouze sporadicky, většina střeleckých pokusů končila mimo brankovou konstrukci. Že výjimka potvrzuje pravidlo se potvrdilo v poslední minutě prvního poločasu, kdy výstavní trefa domácího hráče z rohu velkého vápna zapadla do šibenice a z čista jasna bylo vyrováno – 1:1. Po polačovém poprasku v kabině hostí se druhý poločas odvíjel v duchu „vraždění neviňátek“.. Již ve 46.min připravilo Poláčka špatné zpracování o tutovou šanci. Avšak v 50.min si centr Nálevky srazil domácí obránce do vlastní sítě a hosté byli opět ve vedení – 1:2. V 55. min se prosadil podruhé v zápase Bartoníček a takřka rozhodl zápas – 1:3.  V 62.min se mezi střelce utkání zapsal i Krátký, který se dokázal nejlépe zorientovat ve skrumáži před Baranovou brankou – 1:4. Psychicky nalomení domácí si v sobotu museli vypít kalich hořkosti až do dna. V 70.min jim utekl Bartoníček a po faulu ve vápně nařídil hlavní sudí penaltu. Tu sice Baran Machačkovi vystihl avšak na dorážku stejného střelce byl již krátký – 1:5. V 75.min orazítkoval Krátký krásnou střelou ze 30m břevno! Tento rozhodnutý stav a polevení koncentrace v zadních řadach přinesly i nějaké šance domácích, kteří si ale vylámali zuby na Kněžourkovi. V 87. min dovršil hattrick Bartoníček a dal tak konečnou podobu výsledku – 1:6.