SK Miletín : FC České Meziříčí 1:3 (0:2)

Sestava: M.Kněžourek – Nosek, Pitro,Brentner, Samek- Krátký, Urban, Machačka – Kulina, Jalový.      Střídali: L.Kněžourek, Foff

K prvnímu zápasu letní přípravy si miletínské „A“ pozvalo účastníka I.B třídy FC Č.Meziříčí. V dresu domácích se představil odchovanec dvorské kopané Jakub Pitro.  Utkání bylo téměř celých devadesát minut vyrovnané, rozdíl byl pouze v proměňování brankových příležitostí, ve kterých byli hosté lepší. První branku vstřelili ve 30.min, kdy se jejich záložník krásně trefil pod víko Kněžourkovy branky. Bohužel v 36.min vyrobila zadní řada domácích další fatální chybu,kterou hosté proměnili a zvýšili na 0:2. V druhém poločase se domácím podařilo pohlednou akcí na jejímž konci byl Kulina snížit. V závěrečné honbě domácích za bodem však přišla 88. min, kdy po faulu na hostujícího útočníka jejich útočník zpečetil výhru 1:3

Ve středu v dalším přípravném utkání přivítáme FK Havex Strážné, účastníka OPM Trutnov.