Po úspěšném turnaji pro mladší žáky v Rašíně se konal na domácím hřišti od 17h poslední kop. Překvapivě se do dresů přestrojili jak maminky, tak poprvé i tatínkové a v zápase proti dětem se snažili ukázat, kdo má doma slovo 🙂  V zápase na dva poločasy po 20 min byly děti rozděleny do tří šestek, maminky odehrály první půlku, tatínkové druhé. Hnedka v úvodu byl hrubě faulován jeden z nejmenších Šimon Machačka, který však z penalty vstřelil úvodní gol zápasu a když se začali přidávat i další střelci, poločasové skore znělo 5:0 ve prospěch dětí. Tatínkové však své drahé polovičky nenechali ve štychu a manko dokázali dohnat a zápas i obrátit. Konečné slovo však měl Dan Jákl, který vyrovnal na 9:9 a výsledku zápasu rozhodovali pokutové kopy. V těch měli pevnější nervy děti a proto se radovaly z výhry nad svými rodiči. Následovala grilovačka, volná zábava a vše ukončilo slavnostní zakončení, ze kterých si děti odnesli věcné upomínky a byli odměněni tito nejlepší: