Mladší přípravku čekaly na domácím pažitu poslední zápasy trojtabulky o sedmé, které zatím vévodilo suverénní Kopildno, naši nejmenší měli šanci dostat se před Jičíněves na osmé místo. V prvním zápase dokázali remizovat s Jičíněvsí 5:5, kdy naše branky vstřelili 3x Kuba Vondrouš a 1x Ondra Sehnal a Šimon Machačka ! Penalty však vyhráli Jičíněvsí a tím bylo určeno, že pokud chceme být skutečně osmí, musíme porazit Kopidlno. V brance Matěj Neměček čaroval a když po únicích vstřelil své další branky sezóny Kuba Vondrouš, stalo se celkem nečekané a Kopidlno jsme porazili 3:1 a získali vynikající osmé místo !!!

Mladší žáci odjížděli v sobotním dopoledni na Podhradí a začali jako minulý týden vynikajícím fotbvalem, který však vydržel pouze deset minut. Během deseti minut jsme se však dostali do dvougólového vedení,  a to po krásné střele Pavla Horáčka a po akci téhož hráče a dorážce Adama Špůra.  Bohužel jsme nevydrželi tempo hry a nechali Bříšťany vyrovnat. Nicméně tři minuty před koncem našel Vojta Karvaj před brankou Pavla Horáčka, kterého bříšťanští faulovali a kopala se penalta. Dan Jákl, který chytal místo absentujícího Matěje Štipáka, však penaltu neproměnil, když mu ji golman Plachetka vyrazil z pravého horního rohu. Z protiútoku Bříšťany získaly roh, který jsme nedokázali odvrátit a po skrumáži se nakonec ocitl míč za zády Jákla po hlavičce našeho hráče Vojty Karvaje. Místo výhry nás čekalo zklamání z porážky 2:3. Ve druhém zápase, proti Podhradí, které nám dalo minulý týden sedmičku, jsme nesehráli špatný zápas, bohužel nám však chyběla koncovka a nakonec jsme zápas prohráli 2:0, když Dan Jákl nedokázal stlumit vysoké balony, nicméně se blýskl dalšími skvělými zákroky. Příští týden nás čeká turnaj v Rašíně, poslední kop a zasloužená pauza….