Mladší přípravka na půdě Jičíněvse, bez starších a neomluvených hráčů Kuby Vondrouše a Matěje Němečka, omluveného z důvodu turnaje v Německu Vráti Haka, nastupovala k druhým zápasům nadstavbové části, kdy oba své první zápasy prohrála na půdě v Jičíněvsi k odvetám. Sestavu, která hrála ve složení Kučera – Jalový, Sehnal – Machačka, Kozák – Korda, Hanzlík čekaly dva těžké zápasy. Nejdříve proti Kopidlnu, které má ve svých řadách borce narozených v roce 2002 (u nás pouze O.Sehnal, ostatní r. 04,05). Zápas od začátku měli ve své režii kopidlnští a byla otázka, kolik Matěj Kučera bude lovit balonů ve své síti. Za nepříznivého stavu 2:0 však svitla chvilka naděje, když střelou k tyči Ondra Sehnal snížil na 2:1, ale Kopidlno do konce půlky přidalo další dvě branky. Ve druhém poločase trenéři šetřili síly všech hráčů na druhý zápas a projevilo se to na konečném skore, které znělo 10:1 pro Kopidlno. Ve druhém zápase jsme nastoupili proti domácí Jičíněvsi a do vedení nás poslal Ondra Sehnal. Domácí Jičíněves však zabrala a podařilo se jí vyrovnat. Míč se přeléval ze strany na stranu, do vedení nás opět dostal brankou Pepíno Hanzlík, když si naběhl do volného prostoru při házení autu a ránou pod víko zavěsil. Tak také skončil první poločas. Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí a dokázali vyrovnat, s čímž však nesouhlasil Matěj Kučera a střelou z dálky přehodil vyběhnuvšího golmana a vystřelil nám tak důležité vítězství. Pokud doma dokážeme příští týden Jičíněves porazit, skončíme před ní osmí !!!

Mladší žáci se představili v neděli na domácím pažitu.  V dvoukolové nadstavbové části jim tabulka přidělila soupeře na desátém resp. dvanáctém místě, tedy Podhradí resp. Bříšťany.  Začátek z říše snů !!!  Po naší rozehrávce směřoval míč k přes Adriana Rychteru, Máru Cermana k Ondrovi Dufkovi, který dostal v první minutě naše barvy do vedení. Bříšťany však svoji bojovností dokázali po rohovém kopu ve skrumáži vyrovnat, do vedení nás dostal Dan Jákl svoji střelou zpoza vápna z první do pravé šibenice. To však bylo na dlouhou dobu vše, Bříšťany svými odkopy a dravostí přehrávali naši obranu a dostali se dvěma goly zaslouženě do vedení. S tímto stavem se však nechtěl smířit náš nejlepší hráč v zápase Pavel Horáček, který vyrovnal na 3:3. Skore však bylo jako na houpačce a Bříšťany se dostali díky hráči zápasu Janu Badnaříku, který vstřelil „hattrick“ opět do vedení. Pavel Horáček, který na soupeře platil svoji rychlostí a kličkami, dokázal po své střele dorazit míč do sítě a vyrovnat na konečných 4:4. V penaltovém rozstřelu to po prvních střelách vypadalo nadějně, Adrian Rychtera s přehledem proměnil, zatímco bříšťanští branku nedali. Ve druhé sérii, jindy neomylný Dan Jákl, přestřelil a dal Bříšťanům šanci vyrovnat, což také dokázali, ve třetích seriích obě strany své penalty proměnily, za nás Míša Neumann, ve čtvrté serii se k míči postavil střelec naší první penalty Adrian Rychtera, bohužel jeho střelu golman Plachetka chytil a Bříšťany svou penaltu proměnili a asi poprvé v krátké historii naše mužstvo porazily, leč zatím jen na penalty. K druhému zápasu lze napsat asi pouze toto, vyrovnávací branka na 1:1 z kopačky Míši Neumanna po skvělé nahrávce Pavla Horáčka byl asi jediný světlý moment v utkání, který skončil 1:7, jinak lze dodat asi pouze špatný, špatný, špatný, takhle se o desáté místo nebojuje. Ve čtvrtek dokážeme v přípravném zápase proti „krajským Hořicím“ sehrát vyrovnaný zápas a v neděli nedokážeme vzdorovat desátému celku okresní tabulky, každý z hráčů, ať se zamyslí sám nad sebou…..   Omluvou není absence hráčů Štipáka, Haka a Hakové. Sestava: Jákl (Neumann) – Cerman, Rychtera – Horáček, Dufek, Kozák David – Špůr, Karvaj – Kozák Filip