SK Miletín : Sokol Lužany   6:2  (4:1)

Branky: Hátle, Nálevka, Krátký, Bartoníček, Urban, Kulina

SK Miletín: M.Kněžourek – Nosek, Kučera, Urban (80. Kulina), Šimůnek – Krátký, Machačka, Hátle (59. Jukl), Bartoníček – Horák (82.Poláček), NálevkaJarní odveta těchto soupeřů se nesla v podobném duchu, jako podzimní zápas, ve kterém Miletín během prvního poločasu nastřílel soupeři čtyři branky a pohodlný náskok s přehledem do konce utkání udržel. Nyní se situace opakovala s tím rozdílem,že rozhodnuto bylo již za 25 minut utkání, když v tu dobu zvyšoval Bartoníček na již 4:0. Předtím však nejdříve ve 3.min uklidil míč podél hostujícího brankáře Hátle, v 9.min ho přeloboval Nálevka a 18.min zamířil přesně i Krátký. Ani hosté nezůstali s útočným pojetím hry pozadu, během úvodních dvaceti minut si připravili dvě dobré šance ke skórování ale narozdíl od domácích jejich pokusy v síti neskončily. Přesto se čestného úspěchu do půle dočkali, ve 40.min snížili na 4:1. Druhý poločas nepřinesl bůhvíjakou podívanou pro přítomné diváky, navíc gól si mohli zakřičet až v 70.min, kdy se ve vápně Lužan uvolnil Urban a z otočky zvýšil na 5:1. Po hrubé chybě hostujícího brankáře se v 85.min mezi střelce zapsal i novic v miletínském dresu Kulina a okořenil si tak první start za „A“ tým. V samotném závěru pak vystihl hostující útočník špatnou malou domu z kopačky Kučery a stanovil tak konečnou podobu výsledku na 6:2