Naši mladší žáci v pátek po krachu naší hokejové reprezentace proti Švédsku sehráli své mistrovské utkání proti Bříšťanům. V první půli se hosté téměř nedostali na naši půlku, nicméně naši hráči nedokázali obranu hostů překvapit. Často končili solovými najezdy na obráncích či s míčem u rohového praporku. Nicméně po rohu se k dorážce dostal Ondra Dufek a poslal nás do vedení. Do půle však Bříštany dokázali vyrovnat, když z ojedinělé akce vybojovali rohový kop a Adrian Rychtera si smolně vstřelil vlastní branku. Ve druhé půli naši zlepšili nahrávky a do vedení nás dostal Dan Jákl, když prostřelil hostující brankáře střelou ze střední vzdálenosti. Po chvilce na to, Míša Neumann po velkém závaru přesnou střelou k tyči zvýšil na 3:1 a výbornou čtvrthodinovku korunoval Adrian Rychtera golem z rohového praporku, když překvapil svojí střelou úplně všechny. Ke konci naši hráči se příliš uspokojili, Bříštany stihli snížit, ale na víc už se nezmohli, a tak naši hráči mohli u večerního táboráku slavit vítězství 4:2.