Mladší žáci sehráli další kolo v Bříšťanech a čekali na ně soupeři ze špice tabulky, první Chomutice a třetí Miličeves. V sestavě chyběl pouze nemocný Ondra Dufek. V prvním poločase jsme drželi s prvním mužstvem tabulky, Chomuticemi, které zatím v soutěži vstřelili 96 branek a pouze 6 dostali krok !!!  Domácí se ujali vedení, hra ve středu hřiště byla vyrovnaná, Chomutice měli převahu rohových kopů, z kterých vznikaly nebezepčné situace před naší brankou, do poločasu však již branka nepadla. Do druhého poločasu jsme vstoupili dobře a po krásné nahrávce Vráti Haka vstřelil branku Míša Neumann a vyrovnal tak na 1:1.  Díky individálním chybám jsme však prvnímu mužstvu tabulky nabídli pár šancích, ze kterých jsme nakonec dostali i dvě branky. Poté se stáhla na dva obránce a do konce zápasu jsme Chomutice i přehrávali, odměnou byl gol Dana Jákla, který vystřelil a k údivu všech skončil míč po teči chomutického hráče v síti. Chomutice však překvapení nepřipustili a vedení 3:2 už nepustilo.

Ve druhém zápase měla Miličeves výhodu delšího odpočinku, nicméně ani Miličeves nás herně nepřehrála, dá se říct, že v zápase jsme byli lepším mužstvem, bohužel špatným řešením finální fáze jsme toho nedokázali využít. Ale postupně… Miličeves se ujala vedení, nicméně do poločasu po samostatné akci Dan Jákl vyrovnal na 1:1.  Ve druhé půli jsme byli lepším týmem, nedokázali jsme však zužitkovat ani brejk dva na jednoho, kdy Dan Jákl balon vyloženě zadrbal…  Bohužel poté se po levé straně se uvolnil útočník Miličevse, od rohového praporku se prosmýkl i podél Adriana Rychtery a pak nebyl problém prostřelit jinak výborného Matěje Štipáka v brance. V poslední minutě měl po velkém závaru vyrovnání na svých kopačkách Míša Neumann, kdy byl sám před prázdnou brankou, vystřelil a nikdo neví, odkud se brankář Miličevse vyřítil, nicméně střelu Míši vyrazil na rohový kop, dle militenských divaček byl míč za brankovou čarou, rozhodčí byl však proti a i proto zápas neskončil zaslouženou remízou….

Sestava: Štipák – Karvaj, Dufek, Vondrouš, Kozák – Cerman, Rychtera, Haková – Neumann, Jákl, Horáček – Špůr