V sobotu zajížděla mladší přípravka do Sobotky, kde se utkala s týmy z čela tabulky. V prvním zápase se utkala s domácí Sobotkou, kdy rychle prohrávala 0:2, Vráťa Hak však po přihrávce Ondry Sehnala snížil na 1:2, což bylo také poločasové skore. Po přestávce nám byla odepřena jasná penalta za ruku a díky neodpískanému faulu, kdy se všichni domnívali, že faul skutečně je, se však domácí hráč zmocnil hřiště a prostřelil v brance Matěje Kučeru. Poté nám domácí vstřelili další dvě branky, avšak Vráťa Hak utkání ještě zdramatizoval. Téměr od rohového praporku nejdříve snížil na 2:5, poté prošel hřiště  a střelou k tyči na 3:5 a šikovnou kličkou na 4:5. Dramatický závěr však domácí i díky nepřesnému rozhodčímu zvládli, tento zápas si však zasloužil remízu.

Ve druhém zápase jsme od první minuty na hřišti „nevěděli, která bije“. Jičínští, kteří hrají současně i krajskou soutěž, diktovali tempo hry a bylo jasné, že zápas bude jen otázkou skore a golů v naší síti. Konečné číslo se zastavilo na 17, jedinou útěchou může být to, že hráči Jičína byli všichni ročníkem 2002, u nás převaha 2005, že se naši hráči vystřídali naprosto všichni, kdy se střídali celé čtyřky, jediný gol vstřelil kanonýr podzimu Kuba Vondrouš, když přehodil vyběhnuvšího brankáře.