SK Miletín : TK Žlunice  1:0 (1:0)

Branka: 31. Bartoníček

Sestava: Karban – Nosek, Kučera (70. Brentner), Samek, Šimůnek – Jukl (46. Hátle), Machačka, Krátký, Bartoníček – Urban (63. Horák), Nálevka

V dalším kole OP Jičínska zavítal na náš pažit soupeř ze Žlunic, který do tohoto kola okupoval 8. příčku tabulky. Hosté se dostavili pouze se dvanácti hráči a od první minuty působili velmi odevzdaným dojmem. Naopak domácí od začátku utkání rozjeli slušné představení, kterému chyběly jen branky. V 3.min střílel mimo branku Nálevka, ve 12.min se zastřeloval levou nohou Krátký. V 15.min vytáhl hostující brankář povedenou střely Machačky a ve 20. min hlavičkoval mimo tyče žlunické branky Urban. Brankou neskončila ani pěkná technická střela Krátkého z hranice velkého vápna. Vysvobození pro domácí barvy přinesla až 31.min, kdy Bartoníčkovu střelu jemně tečoval do vlastní sítě jeden z hostujících obránců – 1:0. Hosté náhradního brankáře Karbana během úvodní pětačtyřicetiminutovky provětrali pouze dvěmi střelami z uctivé vzdálenosti,které nikterak významné nebezpeční neznamenaly. Do poločasu měli na kopačce zvýšení náskoku ještě Machačka nebo Jukl, který razantní střelou z úhlu vyzkoušel pozornost žlunického gólmana. S druhým poločasem se vytratil fotbal i u domácích hráčů. Hosté si sice nedokázali ani v druhém dějství vytvořit větší šance ke skorování ale domácím se vůbec nedařilo pojistit výsledek. Nejaktivnějším střelcem jejich barev se za druhý poločas stal Hátle, jeho střely však končily výhradně mimo tyče hostující branky. Velkou šanci promarnil Nálevka, který po samostaném úniku nedokázal zakončit svoji individuální šanci. Miletín ačkoliv v druhém poločasu vůbec herně nepřesvědčil, tak si po zásluze připsal do tabulky další tři body.