Sokol Libun : SK Miletín  2:3  (1:1)

Branky hostí: 25. Urban (pen.), 56. Machačka, 62. Bartoníček

Sestava: M.Kněžourek – Nosek, Kučera, Urban, Šimůnek – Jukl (27. Nálevka), Machačka, Hátle, Krátký – Horák, Bartoníček

Poslední celek tabulky Sokol Libun byl v sobotu velmi zdatným soupeřem našeho áčka, které přijelo téměř do Českého ráje bojovat o další mistrovské body. Domácí od začátku utkání více bojovali a fotbalové nedostatky nahrazovali nasazením a bojovností. Hostům po celé první půli tyto atributy moderního fotbalu chyběly, přesto po ojedinělé akci byl v 25.min v pokutovém území zbytečně faulován Jukl a Urban za nařízené penalty poslal hosty do vedení. O tři minuty pozděli střílel pohotově leč mimo tyče domácí branky Machačka. Domácí si během prvních 45ti minut dokázali vytvořit tři střelecké příležitosti a tu poslední přetavili ve vyrovnávací branku. Po příchodu z kabin existovalo na hřišti dvacet minut pouze jedno mužstvo a to hosté. V 53. min spálil loženku Machačka, avšak o tři minuty později si napravil reputaci a po úniku Bartoníčka dokázal hostům vrátit vedení 1:2. A v 62.min vystihl Bartoníček špatnou malou domů domácího stopera a po kličce brankáři zajistil hostům vítěznou branku. Po této brance se hra spíše kouskovala a fotbal se opět vytratil. V 83.min se domácím podařilo závěr utkání zdramatizovat, když se dostali opět na dostřel jedné branky. Zkušení hosté však žádné další zaváhání nepřipustili a připsali se tři body, na něž se zřejmě nadřeli více než čekali..