Už při odjezdu bylo jasné, že si neklademe velké naděje. Do Chomutic nás odjelo pouze sedm statečných. Utkání pro nás začalo avšak velice dobře, kdy už v první minutě se ve velké šanci ocitnul Matěj Kučera, ale svou šanci promarnil. Hrál se vyrovnaný zápas, kdy se hra přelévala z jedné strany na druhou. Po výkope Matěje Němečka v 15. minutě šli miletínští důsledně za míčem a domácí obrana si po nedorozumění obrany a brankáře dala vlastní gól.  V poločase jsme tedy vedli 1:0. Do druhého poločasu jsme nastupovali s taktikou udržet slibný výsledek a ještě nějaký gól přidat. Domácí byli ovšem opačného názoru. Nejprve vyrovnali na 1:1 po hrubé chybě Matěje Kučery, který přihrál soupeři. Dvě minuty před koncem rozhodli domácí Chomutice rychlým protiútokem o naší prohře 2:1. I když se Chomutice nachází na samém dně tabulky a měli jsme povinnost vyhrát, všem sedmi statečným však patří uznání za bojovnost.

Druhý zápas proti Milíčevsi jsme bohužel tahali za kratší konec. Byla znát únava z prvního zápasu a tak se nemůžeme divit, že našich sedm statečných opět srdnatě bojovalo, ale prohrálo 5:0, za což můžeme poděkovat brankáři Matějovi Němečkovi, který ještě několik gólových příležitostí vychytal.

Sestava: Matěj Němeček, Vojta Jalový, Kuba Vondrouš, Matěj Kučera, Filip Kozák, Šimon Machačka, Aleš Přibyl