Mladší přípravka zahájila jarní sezonu na půdě Jičíněvse senzačně. Připsala si dvě výhry, když porazila čtvrtý a pátý tým tabulky !!!  V prvním zápase nás dostal do vedení Matěj Kučera, poté začal svůj střelecký den Vráťa Hak, kdy v prvním poločase vstřelil dvě branky, domácím jsme však ještě do přestávky dovolili snížit na 3:1. Ve druhém poločase přidal Vráťa Hak další dva góly, šance připravoval i druhým, jenže ani Šimon Machačka ani Matěj Kučera svoje šance neproměnili. Domácí stačili ke konci zápasu vstřelit ještě jednu branku a zmírnit svoji porážku na 2:5.

Ve druhém zápase šla domácí Jičíněves B do rychlého vedení, Vráťa Hak však dokázal hned z protiútoku vyrovnat a po dvou minutách dokonce dostat miletínské do vedení. Houževnatí Jičíněvští však vyrovnali a skore se do poločasu přesouvalo po jedné brance na skore 4:4, kdy naše branky vstřelil opět Vráťa Hak. Na konci poločasu přihrál před branku od pravého rohu Šimon Machačka, Vráťa však přes hromadu bránících těl nastřelil pouze břevno, proto skončil první poločas remízou. Hned po poločase našel svoji přihrávkou Ondra Sehnal opět vráťu Haka, který nás dostal přízemní střelou k tyči dostal do jednobrankového vedení. Jičíněves však znovu vyrovnala, tentokráte na 5:5, ale na další branku Vráti Haka a branky Matěje Kučery a Ondry Sehnala však už dokázali odpovědět pouze jednou brankou, proto se skore zastavilo na konečných 8:6 pro naše barvy.

Naše sestava:

Matěj Němeček – Ondra Sehnal, Vojta Jalový – Vráťa Hak, Matěj Kučera – Honza Korda, Aleš Přibyl, Šimon Machačka a benjamínek Luboš Tomíček