Předpomlázkovým pondělkem jsme odjížděli pouze v osmi dětech k zápasům do Bříšťan a to navíc musel tým doplnit Vojta Jalový z mladší přípravky. Nicméně sestava: Matěj Štipák – Adrian Rychtera, Vojta Karvaj – David Kozák, Ondra Dufek, Vojta Jalový, Pavel Horáček – Dan Jákl dokázala v prvním zápase porazit Jičíněves poměrem 3:2, kdy jsme se v zápase ujali vedení díky rychlému vhazování a průniku Dana Jákla, poté zvýšil Pavel Horáček po perfektní otočce přízemní střelou. Soupeř dokázal snížit, nicméně po rohu Ondry Dufka tečoval míč do sítě svým druhým golem Dan Jákl. Soupeři jsme však dovolili vrátit se do zápasu a až do konce, kdy našim ubývali síly, bylo neskutečné drama, nicméně s dobrým koncem pro nás.

Ve druhém zápase proti v tabulce čtvrtému Podhradí jsme v prvním poločase byli více než rovnocenným soupeřem, nicméně gol z rohu před koncem poločasu nás rozhodil a poté už hráči, kteří nemohli ani díky malému počtu dětí střídat na soupeře nestačili a dostali ještě další dvě branky a podlehli tedy Podhradí 0:3.