Ve čtvrtek 28.4.2011 se na našem domácím hřišti odehrál přátelský zápas proti Hořicím. V zápase hraném na 3×20 minut se hráči střídali pravidelně bez ohledu na výsledek a pendlovali na jednotlivých postech, takže i hráči z obrany si zahráli v útoku. Nicméně zápas ukázal, že řady obrany, zálohy a útoku fungují dobře tak, jak jsou postaveny v mistrovkých zápasech. V první čtvrtině se Hořice ujali vedení, které jim i první třetinu vydrželo, ale hra byla vyrovnaná a plná nápadů. Ve druhé třetině naše družstvo plně dominovalo a získalo si i dvoubrankový náskok, který však ještě hořičtí před přestávkou dokázali snížit. V poslední třetině jsme drželi vedení do poslední minuty, bohužel poslední střelou jsme inkasovali a zápas skončil remízou 7:7. Za naše barvy skorovali: 2x Michal Neumann, Dan Jákl, 1x vlastní, Adam Špůr a Ondra Dufek. V poslední třetině vystřídal v brance Matějě Němečka Dan Jákl, který odchytal i pokutové kopy, ve kterých pustil pouze 1 branku. Domácí střelci byli v penaltách úspěšnější, doufejme, že si vítěznou náladu přenesou i do sobotních zápasů hraných v Sobotce…