Ačko poprvé poznalo pocit vítězství v přípravném utkání. V Jičíně porazilo 2:1 celek OP Trutnovska Dolní Kalnou. Předvedou hrou se však jednalo o nejhorší zápas dosavadní zimní přípravy, kdy jsme především v první poločase tahali za kratší konec. Během první půle jsme si nedokázali vypracovat téměř žádnou šanci,ze které bychom mohli ohrozit hostujícího brankáře a naopak po nedůsledném pokrytí standardní situace jsme inkasovali. Do druhého poločasu jsme se probudili a brankami Nálevky a Horáka otočili vývoj utkání. Na obou stranách bylo k vidění několik dalších šancí, které volaly po gólu, nicméně díky brankářům a střelecké nemohoucnosti jejich spoluhráčů si žádný míč do sítě cestu už nenašel.

Sestava: M.Kněžourek – Šimůnek, Machačka, Brentner, Nosek – Bartoníček, Krátký, Hátle, Jukl – Nálevka, Horák         Střídal: L.Kněžourek