Tři odehraná přípravná utkání a tři prohry a především 14 inkasovaných branek.. To je průběžná bilance zimní přípravy „A“ mužstva. Nejnovější kapitola této hrůzné přípravné části sezóny se odehrála v sotobu na UMT v Trutnově, kde náš tým podlehl Hornímu Starému Městu 2:5 a to i přes skutečnost, že měl zápas dobře rozehrán.Ve 12.min se blýskli po levé straně hřiště výbornou akcí benjamínci v miletínském dresu, F. Lánský našel přihrávkou za obranou Bartoníčka, který prostřelil vyběhnuvšího brankáře HSM. Ve 27. min mohl druhý gól přidal sám F.Lánský, avšak střelu ze samostatného úniku namířil přímo do hrudi brankáře soupeře. HSM hrozilo v první půli především po chybách naší obrany, a jednu z nich dokázalo v poslední minutě prvního poločasu přetavit ve vyrovnávací branku. Druhý poločas odstartovali naši hráči opět úspěšněji, nezištná přihrávka Šimůnka vybídla ke skórování Krátkého, který nezaváhal a vrátil našim barvám vedení 2:1. Achillovou patou hry Miletína je však obranná činnost. HSM z rohového kopu v 60. min vyrovnalo a v 75.min se z identické situace dostalo poprvé v utkání i do vedení. Tento okamžik sebral našim hráčům po zbytek utkání veškeré fyzické a i psychické síly, čehož tým z „periférie“ Trutnova využil a ještě dvakrát skóroval, čímž stanovil konečný výsledek na zbytečných 2:5 z našeho pohledu.

Sestava: M.Kněžourek – Nosek, Machačka, Brentner, Šimůnek – Bartoníček, Hátle, Krátký, Nálevka – Urban, F.Lánský         Střídali: L.Kněžourek, Jalový