SK Jičín „B“ vs. SK Miletín 4:1

Na domácí umělku si jičínská rezerva pozvala naše áčko. V utkání, které bylo většinu hrací doby vyrovnané, se však opět v plné nahotě ukázaly dva základní problémy naší hry – chyby v obranné činnosti a špatné řešení útočných akcí. Domácí se dostali do vedení v 25.min a ve 37. min přidali druhý gól. Ještě do přestávky se Miletínu podařilo snížit, kdy hrubou chybu domácího brankáře potrestal F.Lánský. Druhý poločas krom mnoha šancí na obou stranách přinesl nejdříve neuznanou vyrovnávací branku Bartoníčka a pak dva platné zásahy domácích, kteří nejdříve cca v 75.min z penalty zvýšili na 3:1 a v poslední minutě utkání přidali čtvrtou branku v Kněžourkově brance.

SK Miletín: M.Kněžourek – Samek, Šimůnek, Kučera, Nosek – Bartoníček, Hátle, Machačka, Jukl – Horák, Urban.    Střídal: F.Lánský