K prvnímu přípravnému utkání si náš tým pozval na UMT do Trutnova účastníka I.A třídy Libereckého kraje SK Jilemnici. V 11. min jsme se dostali do vedení, když  se za hranicí velkého vápna  dostal ke střele Nosek, který prostřelil jilemnického gólmana. Vedení však Miletínští neudrželi dlouho, ve 20.min hosté podnikli brejk, který i přesně zakončili. Do poločasu se Jilemnici podařil obrat v utkání, kdy se trochu přísně pískala penalta za ruku v našem pokutovém území, kterou hosté díky Kalendovi proměnili v průběžné vedení. Začátek druhé půle patřil jednoznačně Jilemnici, která během dvaceti minut odskočila až na 1:4 z našeho pohledu. Za tohoto stavu v 75.min snížil po pěkné akci utěšenou střelou Nálevka, avšak v 83.min další hrubice v obranné řadě znamenala definitivní podobu výsledku na 2:5.

Sestava: M.Kněžourek – Nosek, Brentner, L.Kněžourek, Samek – Bartoníček, Machačka, Krátký, Hátle – Nálevka, Horák.      Střídal: Jalový